team bed bathtub

Rezervasyon

Sizin için en uygun villanın seçiminden sonra kiralamak istediğiniz tarihleri belirleyip rezervasyon işlemini gerçekleştirebilirsiniz.Kiralamak istediğiniz villanın müsaitlik durumu kontrol edildikten sonra sizlere geri dönüş sağlanacaktır.Olumlu dönüşlerde rezervasyon işlemini gerçekleştirdikten sonra belirlediğimiz villanın toplam bedelini % 20 i ile % 50 i arasındaki fiyat şirket hesabımıza yatırılır.Ödeme işleminden sonrada tarafınıza göndereceğimiz seyahat sözleşmesini imzalayıp onayladıktan sonra rezervasyon işleminiz başarıyla gerçekleşmiş olacaktır.

Rezervasyonun misafir tarafından iptali

Villanın ön ödemesi yapıldıktan sonra olası herhangi bir durumda rezervasyonunuzu iptal etmek istediğiniz takdirde;

  1. Eve giriş tarihinizden 30 gün önce rezervasyonunuzu iptal etmek isterseniz yaptığınız ön ödemeniz ücretin ev sahibine ödenmesinden dolayı yanacaktır.
  2. Ön ödemeden sonra kalan ücreti eve giriş esnasında yatırmanız tercih edilir.
  3. Eve giriş tarihinize 20 ile 15 gün arası  bir süre kaldıysa ve bu durumda rezervasyonunuzu iptal etmek durumunda kalırsanız kalan ödeme tutarının %50’si sizden tahsil edilir.
  4. Eğer iptal işlemini eve giriş tarihinden 15 gün önce gerçekleştirdiyseniz ve eve giriş yapmadıysanız kalan ödeme tutarının tamamı sizden tahsil edilir.

Rezervasyonun Firmamız Tarafından İptali

Villalarımızın bulunduğu bölgelerde meydana gelebilecek olası durumlarda ve ya doğal afet olaylarında firmamızın rezervasyonu iptal etme hakkı saklıdır. Bunun gibi durumlarda firmamız gereken hassasiyeti göstererek mağduriyetinizi gidermek adına isteğiniz doğrultusunda seçtiğiniz villaya muadil bir villa alternatifi sunar veya yine isteğiniz doğrultusunda rezervasyonu tamamen iptal ederek yaptığınız ödemenin tamamını size iade eder.

Rezervasyon Tarih Değişikliği

Gerçekleştirdiğiniz rezervasyon tarihlerinde kişisel sebeplerinize bağlı olarak herhangi bir değişiklik yapmak durumunda kalırsanız aşağıdaki hususları dikkate almanız firmamız tarafından rica olunur.

  1. Ev sahibine yapılan ödeme,kesilen faturalar sezon değişikliği ve bununla birlikte fiyat farkları,gönderilen formların revizeleri gibi durumlar göz önünde bulundurulduğunda tüm bu hususlar çok fazla bir iş gücü gerektirdiğinden değişiklik işlem ücretimiz 500 TL olarak belirlenmiştir.
  2. Seçtiğiniz villanıza giriş tarihinize en az 30 gün  gibi bir süre kalmış ise tarih değişikliği gerçekleştirilemez.Bunun en önemli sebebi seçtiğiniz villanın başka bir misafire bu süra zarfında kiralanması zor olduğundandır.

 

Lütfen İletişime Geçmek İstediğiniz Müşteri Temsilcisini Seçiniz