team bed bathtub

Tüm evlerimizde eve giriş saatimiz  16:00 olup çıkış saatimiz ise  sabah 11:00 'dir

Evlerin Kapasitesi

Her villanın ayrı ayrı kapasitesi vardır. Geniş aileler için arkadaşlarınızla toplu halde yapacağınız bir tatil için kısacası  İhtiyacınıza göre belirlediğiniz her kitleye hitap edecek kapasitede villa seçeneklerimiz mevcuttur

Evlerin Donanımı

Ev sahiplerimizin zevkine ve insiyatifine göre düzenlenen villalarımızda tüm donanımlar mevcut olmakla birlikte villalarımız ihtiyacınızı karşılayacak tüm donanımlara sahiptir.

Evlerin donanımı veya teknik yapısı ile ilgili olası problemler

Öncelikle müşterilerimiz seçtikleri villaya yerleşmeden önce personelimiz tarafından villanın kontrolü sağlanır ve sağlıklı bir şekilde siz müşterilerimize teslimi sağlanır. Villalarımızda tatilinizi aksatacak herhangi teknik bir sorun oluşmamaktadır.

Havlu, Çarşaf ve Temizlik

Siz tatilinize başlamadan önce seçtiğiniz villanız detaylı bir şekilde temizlenir daha sonra havlu ve çarşaflar değiştirilir .Ayrıca villalarımızda haftada bir gün temizlik yapımı gerçekleşir. Bazı villalarımızda fiyatın içerisinde haftada iki temizlik servisimizde vardır. Eğer böyle bir durum mevcut ise villanın tanımı veya öne çıkanlar kısmında bu bilgiye ulaşabilirsiniz. Bir haftadan fazla süreli konaklamalarda her hafta için temiz bir havlu ve çarşaf takımı da villada hazır bulunmaktadır.

Evlerin Resim ve Videoları

Web sitemizde tüm villalarımızın detaylı fotoğraflarına ulaşabilirsiniz. Sitemizdeki fotoğraflar villalarımızın birebir fotoğrafları olmakla birlikte çekimler bizzat firmamız tarafından yapılmaktadır.

Lütfen İletişime Geçmek İstediğiniz Müşteri Temsilcisini Seçiniz