team bed bathtub
0 VİLLA 0-12 arası görüntüleniyor
Aradığınız kriterlere uygun villa bulunamadı!

Isıtmalı Havuzlu Villa

Tatil, sadece sıcak iklimlerle ilgili bir aktivite değildir. Villa444, bunun farkında olup, her mevsim sizleri şehir temposundan uzaklaştırıp, mutluluk içerisinde memleketinize geri dönmenizi sağlayacak villalar ile hizmet vermeye devam ediyor. Özel olarak, kış aylarında mutluluk içerisinde kaçamaklar yapabilmeniz için dekore edilen ısıtmalı havuzlu villa seçenekleri Türkiye`nin her noktasında sizi bekliyor.

Her Mevsim Romantik Ve Huzurlu

İsterseniz kalabalık topluluklar halinde isterseniz ailenizle, dört mevsim süresince tatil yaşayabileceğiniz bu villalar, bir tatilde gereksinim duyacağınız tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaya hazır. Yaz aylarında, sahildeki bunaltıcı hava yerine, soğuk kış günlerinde, sıcak havuzunuzda yağan karın altında yüzebilir veya yağmur altında ıslanarak bahçenizde zaman geçirebilirsiniz.

Isıtmalı havuzlu villalar seçeneği, her mevsim tatil yapmak isteyen tatilciler için önemli bir detay. Bu villalar, soğuk kış günlerinin bütün nimetlerinden yararlanmanızı sağlıyor. Havuzu ısıtmalı villaların özelliği bununla sınırlı değil, her villa444 villasında bulunduğu gibi, tam donanımlı bir mutfak, kusursuz konukseverliği ile sizi mutlu eden ev sahipleri ve içinde arzuladığınız her konforu sağlayacak unsurlar tercih nedeniniz olacaktır.

Buz Gibi İklimde Sıcacık Havuz

Isıtmalı havuzu bulunan villalar, tatiliniz esnasında sizi daha önce tatmadığınız deneyimleri yaşatacak. Romantik ve de büyüleyici bir tatil için havuzu ısıtmalı villalar tercihiniz olmalıdır.

Isıtmalı havuzlu villa ve kapalı ısıtmalı havuzlu villa alternatifindeki havuzlar, suyu 3 ° C ila 5 ° C daha sıcak duruma getiren bir ısı pompası ile desteklenmiştir, bu sayede soğuk günlerde havuz keyfi sağlamaktadır. Sıcak yaz günlerinde ısıtma devreye girmez.

Kışlık tatil villalarımızın kimisinde yerden ısıtma ve bazı villalarımızda ise şömine yer almaktadır. Kiralık villalarımız bahar ve kış aylarında da fazlasıyla tercih edilmektedir. Özellikle evlilik tarihleri bu mevsimlere denk gelen balayı çiftlerimiz için son derece romantik kışlık balayı villaları ile muazzam bir balayı tatili olanağı sunmaktadır. Villa tercihi yaparken ısıtmalı havuzlu villa kiralarsanız, soğuk kış günlerinde de havuzun keyfini sürebilirsiniz.

Lütfen İletişime Geçmek İstediğiniz Müşteri Temsilcisini Seçiniz