team bed bathtub

İptal Koşulları


1 ) Rezervasyon için gönderilen kapora ön ödeme´nin iadesi yoktur.
 
2 ) Tatil başlangıcından önceki 60. güne kadar olursa müşteri toplam tatil tutarının %35´ini.
 
3 ) Tatil başlangıcından önceki 29. ve 16. günler içinde içinde olursa müşteri toplam tatil bedelinin %100´sini.
 
4 ) Tatil başlamadan önceki 15. gün ile tatil başlangıcı olan gün arasında olursa veya müşteri hiç gelmezse, müşteri tatil tutarının %100´ünü ödemek zorundadır.
 
Müşterinin kendi isteği doğrultusunda villa,apart,yazlığın toplam ödeme tutarının tamamını Villa444.com ‘a ödemesi durumunda (Eft,Havale,Peşin,Kredi Kartı) ödeme yaptığı andan itibaren villa,apart,yazlığa girişe 60 gün kalıncaya kadar yapılan iptallerde ödenmiş olan tutarın %35 (yüzde yirmi beş´i) yanacaktır.Geri kalan %65 (yüzde yetmiş beş´i) bildireceği hesaba iade edilecektir.İade masraflarıda bu para içinden kesilecektir.Çünkü ödemenin %35´i villa,apart,yazlık sahibine ön ödeme olarak yapılmıştır.
 
Herhangi bir nedenle villa,apart,yazlık rezervasyonunun Villa444.com firması tarafından iptal edilmesi durumunda bu durum en kısa zamanda müşteriye bildirilecektir. Eğer portföyümüzde aynı tarihlerde müsait eş değer bir villa, apart, yazlık var ise müşteriye önerilecektir. Müşterinin onaylamaması halinde alınan ücret iade edilecektir.
 

Lütfen İletişime Geçmek İstediğiniz Müşteri Temsilcisini Seçiniz