team bed bathtub

GIZLILIK SÖZLEŞMESI

Sizlere sunduğumuz hizmetlerden yararlanmanız sırasında firmamızın size ve sizlerin talepte bulunduğu hizmetlere dayalı olarak temin ettiğimiz bilgilerin nasıl ve nerede kullanılacağı,bu bilgilerin nasıl korunacağı işbu ‘Gizlilik Sözleşmesi’nde belirlenen şartlarda yer almaktadır.

Web sitemize yaptığınız ziyaretlerle  ve firmamızdan talep ettiğiniz hizmetlerle bu sözleşmede belirtilen şartları kabul etmiş olacaksınız.

Ferdan  Turizm olarak sizlere sunacağımız en iyi hizmet için kişisel bilgileriniz başta olmak üzere sizlerden alacağımız tüm özel bilgiler ‘Ferdan Turizm’ bünyesinde kullanılacaktır.

Üyelik formlarının üzerinden sizlere ait topladığımız tüm bu bilgiler söz konusu üyenin haberi yada izni olmadan üçüncü şahıs ve firmalarla paylaşılmamakta olup faaliyet dışındaki hiçbir nedenle ticari amaçla kullanılamaz ve de satılamaz.

Ayrıca müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere müşteri sadece kendisi ulaşabilir ve gerekli değişimler sadece müşteri tarafından yapılabilir .Bu bilgilerin bir başkası tarafından görülmesi veya değiştirilmesi mümkün olmamakla birlikte toplanan tüm özel bilgiler genel kullanıma açık olmayan güvenli bir ortamda muhafaza edilir.

Müşteri bilgileri ancak resmi makamlar tarafından usul çerçevesinde talep edilirse bu yürürlükteki mevzuat hükümleri gereği resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda ilgili makamlara açıklanabilecektir.

Diğer tüm soru ve önerileriniz için bizlere ulaşabilirsiniz.

Lütfen İletişime Geçmek İstediğiniz Müşteri Temsilcisini Seçiniz