team bed bathtub
Kalkan Kiralık Villaları
Kalkan Kiralık Villaları

Öncelikle villa tatili yapmadan önce tatil yapacağınız yerin coğrafi yapısının size uygun olup olmadığından emin olun. Antalya’nın ilçesi olan adeta bir doğa harikası olarak bilinen Kalkan’da tatil yapmak eminim sizleri de heyecanlandırmaktadır. Coğrafi yapısıyla bu kadar cezbederken birde bu doğa harikası olan yerde villa tatili yapmak eminim siz tatilcilere eşsiz bir mutluluk verir.

Kalkan tatil yeri olarak Türkiye’nin güzel sahillerine, temiz oksijenli havasına, harika doğasına sahip ilçelerinden biridir. Aynı zamanda Türkiye’nin en büyük Kalkan kiralık villalar tüm güzellikleri içerisinde barındıran harika sahile sahip olan bir beldedir.

Kalkan beldesi tarihi açıdan da incelendiği zaman Kalkan beldesine bağlı İslamlar köyünün tarihi Roma imparatorluğuna kadar uzanmaktadır. İslamlar köyü 30 asırlık bir geçmişi vardır. Gezilip görülmesi gereken tarihi bir yapıya da sahiptir.

Harika Coğrafi Yapısı ve Dünyaca Ünlü Kaputaj Plajı

Coğrafi olarak sırtını dağ ile uçurumlara yaslayan bölge harika deniz ve ada manzarası ile size eşsizlik hissi verecek antik uygarlık tarihinin en harika ve eşsiz kalıntılarının yer aldığı alanlarda sizlerin tarihi bir yolculuk yapmanızı sağlayacaktır. Harika plajlarında güneşlenip maviliğin derinliklerine indikten sonra, 18 km’lik bir mesafe de olan dünyaca bilinen Saklıkent kanyonlarında harika bir gezi yapma fırsatını sizlere sunacaktır.

Kaputaş plajı kalkan sahil yolu üzerinde yer alan kanyon ağzı plajıdır. Yer altında gelen suyun kumları aşındırarak süzülmesi sonucu suyun serin ve turkuaz renkte olmasını sağlar. Dünyaca ünlü plajlar arasında yer alır.

Kalkan Antalya’nın kaşa bağlı olan en tatlı ilçelerinden bir tanesidir. Kalkan’da gezilecek birden fazla tarihi yer plajlar ve yapabileceğiniz birçok aktivite bulunmaktadır. Kalkan kiralık villa tatilini hangi mevsimde yaparsanız yapın doğal güzelliklerini görme fırsatı yakalarsınız. Yaz aylarında ise deniz, kum ve güneşin tadını çıkar tırsınız. Kaputaş sahillerinde turkuaz rengin harikalığıyla yüzme keyfini çıkartabilir ya da Patara da güneşin batışını izleyebilirsiniz.

Kalkan kiralık villalar havuzlu olmasından dolayı tatilcilere daha cazip gelmektedir. Villa tatilleri son dönemlerde avantajları açısından tercih edilmektedir. Kalkan kiralık villalar yazlık ve kışlık olmak üzere dört mevsim de tercih edebilirsiniz.

Kalkan Kiralık Villa Avantajları Nelerdir?

Denize yakın konumu ve tarihi yapısı ile siz tatilcileri özel hissettirecek harika villa yapılarına sahiptir. Aynı zamanda villa içerisinde bulunan havuz da yüzme keyfinizi sonuna kadar yaşamanızı sağlar.

Kalkan’a Hangi Mevsim Gitmeli

Kalkan’da da yaz aylarında tatil yapmanın keyfi bir başkadır. Neredeyse her mevsim yeşil olan bu belde yaz aylarında da yeşilin her tonunu içerisinde barındırır. Aynı zamanda sıcacık kum ve güneşle deniz keyfinizi sonuna kadar yaşarsınız.

Kalkan Kiralık Villa Fiyatları

Kalkan kiralık villa fiyatları düşündüğünüz kadar uçuk fiyatlara tabi değildir. Otellerle, villa avantajları karşılaştırıldığından fiyat olarak oldukça uygundur. Kalkan kiralık villa fiyatlarını merak ediyorsanız sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Paylaş:
Lütfen İletişime Geçmek İstediğiniz Müşteri Temsilcisini Seçiniz