team bed bathtub
Fethiye Tatil Evleri
Fethiye Tatil Evleri

Son yıllarda oldukça artan ve tatilciler için bir akım haline gelen Tatil Evleri konaklama seçeneği kalabalık ortamlardan uzak sadece kendilerine özel huzurlu bir tatil geçirmek isteyenlere muhteşem bir tatil imkanı sağlıyor. İçerisinde havuzlu villalar, özel havuzlu villalar, kiralık apart daireler, denize sıfır kiralık villalar, bungalov tatil villaları gibi bir çok alternatif bulunduran Tatil Evleri seçeneklerinin en önemli ortak özelliği tatil için kendisini tercih eden misafirlerine kalitenin ve konforun bir arada olduğu ekonomik bir tatil imkanı sağlamaktır.

Tatil Villaları seçeneklerinde sevdikleriyle birlikte baş başa sakin bir tatil geçirmek isteyenler öncelikle gideceği tatil beldesini belirledikten sonra firmamızın web sitesini ziyaret ederek istedikleri bölgedeki Tatil Evleri seçeneklerini oda sayısı, fiyatı ve sunmuş olduğu tatil tarzına göre seçerek günlük, haftalık veya aylık olarak kiralayabilirler. Ağırlıklı olarak Muğla’nın en gözde tatil mekanı olan Fethiye’de yer alan Tatil Evleri seçeneklerimiz Fethiye Tatil Evleri olarak sizlere kusursuz bir hizmet vermekte olup tatil boyunca sizlere bir çok özel hizmeti de sunarak tatilinizi daha keyifli hale getirmektedir.

Denize sıfır, ormana yakın, sessiz sakin ortamda, merkeze uzak veya yakın seçme şansı bulacağınız Tatil evleri lüks, konforlu, dayalı döşeli ve istenen oda sayısına sahiptir. Tek yatak odalı, birden fazla yatak odalı Tatil Villaları bulunmaktadır. Tatil evlerinin ortak özellikleri arasında buzdolabı, televizyon, klima, kettle gibi ihtiyaçların bulunması, ortak veya özel yüzme havuzu olması, temiz ve hijyen olmasıdır.

Tatil evleri, tatil villalarında gönüllerince özgür bir tatil yaşayan misafirler istedikleri zaman evlerinde dinlenmekte, istedikleri zaman eğlence merkezlerine, doğa yürüyüşlerine, kafe, bar veya restoranlara gitmektedir. Tatil beldesinde ve çevresinde bulunan tarihi, kültürel, doğal güzellikleri görme ve gezme imkanına sahip bulunan misafirler istedikleri aktiviteleri gerçekleştirmektedir.

Kiralık yazlık villa veya tatil evlerinde tatil yapan misafirler gönüllerince eğlenmekte, dinlenmekte ve tatil bittiğinde ise memnun, neşeli ve mutlu bir şekilde ayrılmaktadır. İsteyen misafirlere havaalanı transfer hizmeti de verilmektedir 

Paylaş:
Lütfen İletişime Geçmek İstediğiniz Müşteri Temsilcisini Seçiniz