team bed bathtub
Fethiye Ovacık Muhafazakar Kiralık Villa
Fethiye Ovacık Muhafazakar Kiralık Villa

Muhteşem orman manzarasına sahip Ovacık’ta yemyeşil doğa içinde sizler için hazırlanmış Fethiye Ovacık Muhafazakar Kiralık Villa seçenekleri islamin gerekliliklerine uygun bir tatil yapmanızı sağlarken aynı zamanda doğa ile baş başa hem huzurlu hem de sağlıklı bir tatil geçirmenizi de sağlıyor. Ölüdeniz’ e yakınlığıyla bilinen ve serin yaz akşamlarının en çok hissedildiği yer olan Ovacık çok sakin bir belde olmasından dolayı da muhafazakar ailelere uygun bir tatil ortamı sağlıyor.

Muhafazakar ailelerin islamı şartlarına uygun olarak hazırlanan, içerisinde sizlere sunulan yiyecek ve içecekler dahil olmak üzere her bir ayrıntının İslami Konsept kuralına tam anlamıyla uygun olduğu bu villaların tamamı havuzlu ve bahçeli olup bahçenin her bir tarafı rengarenk çiçeklerle donatılmıştır. Ayrıca yine islami konsept kuralına uygun olarak mahremiyetin tam anlamıyla korunduğu kapalı havuz ve bahçelere sahip bu villalarda islami değerlerinize ters düşecek her sorun ortadan kaldırılmıştır.

Fethiye Ovacık Muhafazakar Villalar seçeneklerinde konakladığınız süre boyunca denize de girebilmek için size en yakın plajlardan biri olan Ölüdeniz Plajlarını kullanabilir burada tatilciler için yapılan aktivitelere de katılabilirsiniz. Tatilcilerin özellikle tercih ettiği günü birlik teknelerle yapılan turlara da katılarak beldenin en güzel koylarını gezip görme fırsatını elde edebilirsiniz.

Evinizin rahatlığını ve otel konforunu bir arada sunan ayrıca özel hizmetlerle de kendinizi olduğunuzdan daha özel hissedeceğiniz ve en önemlisi ibadetlerinizi rahatlıkla yerine getirebileceğiniz Fethiye Ovacık’ta Muhafazakar Kiralık Villa seçenekleri için firmamızın web sitesini hemen ziyaret edebilir size en uygun olanı seçtikten sonra uygun fiyat seçeneklerimizden de yararlanarak rezervasyon işleminizi hemen yaptırtabilirsiniz. 

Paylaş:
Lütfen İletişime Geçmek İstediğiniz Müşteri Temsilcisini Seçiniz