team bed bathtub
Fethiye Ovacık Kiralık Villa
Fethiye Ovacık Kiralık Villa

Fethiye’nin hem havasıyla hem de sakin yapısıyla en çok tercih edilen tatil beldelerinden olan Ovacık, sizlere kavurucu sıcaklardan uzak hem serin hem de doğa ile iç içe özel bir tatil imkanı sunuyor. Genellikle belli bir yaşın üzerinde ki tatilcilerin daha çok tercih ettiği Ovacık sağlıklı ve hem ruhunuzun hem de bedeninizin tam anlamıyla dinleneceği bir tatili sizlere garanti ediyor. Hem lüks otellerin hem de Fethiye Ovacık Kiralık Villa seçeneklerinin yer aldığı tatil için her türlü kapasiteye sahip Ovacık’ta geçireceğiniz bu özel tatili kısaca sizlere anlatalım.

Konaklama için Fethiye Ovacık Kiralık Villalar seçeneğini tercih edenler Fethiye Ovacık’ta deniz bulunmadığından deniz için Ölüdeniz ve Belcekız ın mavi bayraklı plajlarında denize girebilir ve güneşin tadını çıkarabilirler. Burada su sporlarına düşkün olan tatilciler içinde bir çok alternatif yer almaktadır. Ayrıca doğa yürüyüşü, yamaç paraşütü ve dalış gibi sporlar içinde tatilciler için turlar düzenlenir. Akşam keyifli zaman geçirmeniz için var olan eğlence mekanları da tatilinize renk katmanız için ayrıca bir alternatiftir.

Firmamızın Ovacık’ın serin yaz akşamlarını ön planda tutarak burada hazırladığı Ovacık Kiralık Villa seçeneklerinde tatilinizi daha  da keyifli, özel ve kaliteli hale getirebilirsiniz. Ovacık’ ta kiralık lüks deniz manzaralı veya hem deniz hem orman manzaralı kiralık villa seçeneklerimizin içinden size en uygun olanı seçip tatilinize güzel bir başlangıç yapabilirsiniz. Ovacık’ ta bulunan kiralık villalarımızda ihtiyacınız olan her türlü donanım mevcut olup kiralık villalarımızda tatiliniz boyunca kendinizi evinizde gibi rahat hissedebilirsiniz.

Paylaş:
Lütfen İletişime Geçmek İstediğiniz Müşteri Temsilcisini Seçiniz