team bed bathtub
Fethiye Hisarönü İslami Tatil
Fethiye Hisarönü İslami Tatil

Dünyaca ünlü Ölüdeniz’ e bağlı tüm doğal güzelliklerin bir arada olduğu Hisarönü’nde  İslami görüş ve değerlerine uygun bir tatil için Fethiye Hisarönü İslami Tatil konseptiyle hizmet veren Hisarönü İslami Tatil Villa seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Muhafazakar ailelerin tatil anlayışına tam anlamıyla hitap eden Villa tatili otel tatillerini geride bırakarak rahat bir tatil geçirmek isteyen herkese hitap ediyor. Türkiye’nin ve dünyanın en özel tatil beldelerinde hizmet veren İslami Tatil seçenekleri her bütçeden tatilciye de en ekonomik tatil fırsatını sunuyor.

Fethiye Hisarönü'nde İslami Tatil  kapsamı içerisinde yer alan ve tamamen muhafazakar ailelere yönelik olan Fethiye Hisarönü  Tatil Evleri seçeneklerimizin en önemli özelliği havuz ve bahçenin dışarıdan görünmeyecek şekilde korunaklı olmasıdır. Etrafı taş duvarlarla veya ağaçlarla çevrili olan bahçe ve havuzlarımızda muhafazakar tatilciler aileleriyle birlikte gönül rahatlığıyla havuzun ve bahçenin tadını çıkarabilirler.

Kısa süreli veya günü birlik seyahatleriniz için de kiralayabileceğiniz ve firmamızın web sitesinde Fethiye Hisarönü’nde  İslami Tatil olarak yer alan villalarımızın tamamını inceleyebilir size en uygun bölgede en uygun İslami Villa seçeneğini seçerek güzel bir tatilin ilk başlangıcını yapabilirsiniz. Tatiliniz boyunca firmamızın vermiş olduğu ve sizlerin daha rahat bir tatil geçirmesini sağlayan catering hizmetleri, masaj ve spa hizmeti, araç kiralama ve havaalanı transfer hizmeti gibi daha bir çok  özel hizmetlerimizden de yararlanarak kendinizi daha da özel hissedeceğiniz bir tatil anısına sahip olabilirsiniz.

Paylaş:
Lütfen İletişime Geçmek İstediğiniz Müşteri Temsilcisini Seçiniz